Vlastní bydlení nám pomůže zafinancovat hypotéka. Hypotéka i stavební spoření jsou oblíbené. Upozorňujeme vás na možnost Zaregistruj svůj web i na PYK.cz i na Pyk.cz můžete dát své weby. Pěkný účes vás dokáže změnit, zkus nové Účesy 2014 . I podle tvaru hlavy.

IQ testy a psychotesty

IQ testy a psychotesty

Listings
Cerebro.cz je vědomostní kvíz online. Tři obtížnosti, 20 otázek a šest možných variant. Vědomostní hry online, vědomostní testy nebo vědomostní kvíz. Všemi těmito názvy je možné Cerebro.cz nazvat a posoudit zde stav svých znalostí.
http://www.cerebro.cz
(Clicks: 6; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Oct 27, 2011) :: Listing Details
Medzinárodný projekt online testov a zábavy. Testy boli spracované psychológmi veľmi kvalitne aby poskytovali adekvátne výsledky.
http://www.test.engros.sk
(Clicks: 6; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Oct 16, 2010) :: Listing Details
Kurzy členov ZRRĽZ. Vyberte si manažérsky kurz, jazykový kurz, počítačové školenie alebo rekvalifikačný kurz.
http://www.zrrlz.sk/kurzy
(Clicks: 0; Pagerank: 3; Comments: 0; Listing added: Aug 1, 2013) :: Listing Details
Na každou otázku existuje pouze jedna správná odpověď. Tento on-line IQ test je inspirován jedním z nejlepších testů inteligence, který byl poprvé použit během druhé světové války při třídění zájemců o vojenskou službu.
http://www.online-iq-test.cz
(Clicks: 10; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Sep 19, 2009) :: Listing Details
Manažérske kurzy, počítačové kurzy, semináre z oblasti právo, dane a účtovníctvo, rekvalifikačné kurzy. Databáza kurzov z rôznych oblastí.
http://data.hnonline.sk/education/kurzy.php
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: May 5, 2013) :: Listing Details
Tyto IQ testy - testy inteligence jsou nejlepším způsobem, jak zjistit své IQ. IQ testy jsou sestaveny profesionály na nejvyšší úrovni. Zaručeně zjistíte, jak na tom se svým IQ jste.
http://www.test-iq.net
(Clicks: 11; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Apr 17, 2010) :: Listing Details
Tento on-line IQ test je inspirován jedním z nejlepších testů inteligence. Měří především inteligenci vrozenou a výsledný IQ (inteligenční kvocient, číslo) je jen málo ovlivněn schopnostmi a dovednostmi.
http://www.iq-test-zdarma.wz.cz/
(Clicks: 8; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Feb 18, 2011) :: Listing Details
Kvalitní IQ Test pro ty, kteří chtějí poznat jak jsou inteligentní. Tento on-line IQ test je inspirován jedním z nejlepších testů inteligence, který byl poprvé použit během druhé světové války a vyzkoušen na velkých skupinách osob při třídění zájemců o vojenskou službu. Měří především inteligenci vrozenou a výsledný IQ (inteligenční kvocient, číslo) je jen málo ovlivněn schopnostmi a dovednostmi, které jsme si osvojili výchovou a vzděláním, proto je vhodný nejen pro dospělé, ale i pro děti od 10 let. Zkuste náš IQ TEST a jako bonus zjistíte jak jste na tom v porovnání s celou Evropou. Dáváme vám možnost test vyzkoušet , ale nezaručujeme jeho stoprocentnost , takže pokud zjistíte , že máte úroveň vola , neskákejte z mostu , ale zajděte k nejlepšímu psychologovi ale to samozřejmě nebude zdarma a vydáte mu celou peněženku s minimálním obsahem tisíce korun .
http://www.iqtestik.cz/
(Clicks: 7; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Sep 26, 2009) :: Listing Details
IQ test je nástroj měřící inteligenční kvocient (zkratka IQ). Skládá se z baterie otázek, které prověřují logické, numerické, verbální a další složky inteligence. Průměrné IQ se pohybuje kolem 100. Jak jste na tom s IQ vy?
http://www.iq-test.webpark.cz
(Clicks: 4; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Mar 4, 2010) :: Listing Details
web,který vám umožní zjistit zda jste stejně inteligentní jako byl albert einstein
http://cz.iq-test.eu/#565560
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: May 17, 2010) :: Listing Details
 Oblíbené nebankovní půjčky na směnku od nebankovních společností.
Přihlášení


Uživatelské jméno:
heslo:
Registrace
Statistiky
Celkový počet odkazů: 8
Celkový počet kategorií: 0