Vlastní bydlení nám pomůže zafinancovat hypotéka. Hypotéka i stavební spoření jsou oblíbené. Upozorňujeme vás na možnost Zaregistruj svůj web i na PYK.cz i na Pyk.cz můžete dát své weby. Pěkný účes vás dokáže změnit, zkus nové Účesy 2014 . I podle tvaru hlavy.

Humor

Humor

Listings
Stránka je celá o Vašich srandovních hláškách z her, konferencí nebo třeba z párty. Můžete sem vložit i vlastní písničku, vtipnou povídku nebo cokoliv jiného co má něco společného se zvukem...
http://zarvisi.com
(Clicks: 4; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Sep 28, 2009) :: Listing Details
V novodobej online hre zakyn ide o to že si vyberiete stranu a to buď teroristov alebo vojakov a navzájom medzi sebou bojujete. Okrem toho si ešte vyberiete či chcete byť podnikateľ , lekár alebo zabijak.
http://www.zakyn.com
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Oct 5, 2011) :: Listing Details
Chcete znát Pravdu? S námi ji znát budete! Pravdu říkáme od roku 1994. Záhady, mystéria, tajemství, pravdivé příběhy, konspirační teorie, zajímavosti. Humorná, drsná a brutální videa.
http://www.pravdu.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Nov 16, 2011) :: Listing Details
Zábavní portál Youzone.cz - nabízí zábavu online. Naleznete zde seriály a filmy online, hry online, obrázky a walpapery ,referáty z českého jazyka, zeměpisu adt. Také porno obrázky a videa.
http://www.youzone.cz
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Sep 25, 2010) :: Listing Details
Nejzábavnější obrázky a videa ze světa, které vás zaručeně pobaví. Dále si můžete zahrát skvělé online hry a soutěžít o super hodnotné ceny. Denně aktualizace celého webu. Zde se zaručeně nudit nebudete!
http://www.wibo.cz
(Clicks: 2; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Apr 17, 2011) :: Listing Details
Tisice melodií od známých kapel, český a světový rock a pop, muzikály - reálná vyzvánění s MP3 ukázkami zdarma. Polyfonní melodie, zvuky do mobilů, vtipné hlášky, SMS hlášky, oznámení SMS.
http://www.vyzvaneni-na-mobil.cz/
(Clicks: 7; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Nov 5, 2009) :: Listing Details
Stránka s výberom iba tých najlepších zábavných videí z internetu (youtube a iné). Videá sú pridávané pravidelne každý deň. Príďte a zabavte sa.
http://gigavideo.sk/
(Clicks: 3; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Dec 6, 2009) :: Listing Details
Na tradičním webovém portálu vtipy.net na vás čekají vtipy o blondýnách, Chucku Norrisovi, policajtech a mnoho dalších. Všechny přehledně seřazeny do jednotlivých kategorií. Přijďte se i vy pobavit a zasmát na vtipy.net!
http://www.vtipy.net
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Mar 11, 2010) :: Listing Details
Vtipy, srandičky, ftípky, vtípky, vtipné SMS. Vtipy o blondýnkách, vtipy o mužích, vtipy o policajtech, vtipy z přírody o zvířatech. Online zábava.
http://www.sms-vtipy.cz
(Clicks: 770; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Aug 28, 2009) :: Listing Details
Super vtipy. Každý den nová dávka vtipů - vtipy školní, hospodské, o blondýnách, policajtech, zvířátkách, sexu, vtipy rodinné, o Pepíčkovi a spousta dalších vtipů na Vtipmánia.cz
http://vtipmania.cz
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Aug 13, 2011) :: Listing Details
 Oblíbené nebankovní půjčky na směnku od nebankovních společností.
Přihlášení


Uživatelské jméno:
heslo:
Registrace
Statistiky
Celkový počet odkazů: 77
Celkový počet kategorií: 0