Vlastní bydlení nám pomůže zafinancovat hypotéka. Hypotéka i stavební spoření jsou oblíbené. Upozorňujeme vás na možnost Zaregistruj svůj web i na PYK.cz i na Pyk.cz můžete dát své weby. Pěkný účes vás dokáže změnit, zkus nové Účesy 2014 . I podle tvaru hlavy.

Věda a technika

Věda a technika

Listings
Petr Messany nabízí služby v oblasti astrologie, humanistické transpersonální astrologie, sestavení osobního horoskopu. Petr Messany patří mezi přední české astrology.
http://www.messany-astrologie.cz
(Clicks: 7; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Feb 28, 2010) :: Listing Details
Odjíždíte do zahraničí a Vaše dítě bude navštěvovat tamní školu? Předměty, které bude na zahraniční škole absolvovat, mu budou kmenovou školou uznány, ale podle Školského zákona musí skládat srovnávací zkoušku z českého jazyka, zeměpisu či dějepisu.
http://www.vyuka-na-dalku.cz/
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Nov 5, 2011) :: Listing Details
Ochrana Vašeho majetku. Mikročipy dnes již nejsou pojmem z knih sci-fi, ale stávají se nedílnou součástí našeho života. Proto jsme se je rozhodli aplikovat také na majetek, který je potřeba chránit před krádeží formou prevence.
http://www.mikrocip.cz/
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jun 7, 2010) :: Listing Details
Magnetické upínače, břemenové magnety, odmagnetovače, magnety a další informace o magnetismu a jeho uplatnění v průmyslu naleznete na specializovaném webu Magneticportal.cz
http://www.magneticportal.cz
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jan 11, 2012) :: Listing Details
Centrum služeb pro podnikání s.r.o. je vzdělávací agentura sídlící v Masarykově ulici v centru Brna. Poskytuje vzdělávací kurzy zejména v oblasti účetnictví a daní.
http://www.kurz-ucetnictvi-brno.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: May 23, 2011) :: Listing Details
V brněnském showroomu společnosti DARA si můžete prohlédnout vzorové koupelny, které jsou vybaveny obklady nejlepších světových výrobců. Dlažby jsou navrženy podle posledních trendů. V brněnském koupelnovém studiu si vyberete ze širokého sortimentu baterií, van, umyvadel, sprchových koutů a jiného vybavení od světových značek. Přestaňte se umývat ve staré sprše, nebo vaně, a zažijte koupel snů s koupelnami Darainterier.
http://www.koupelnove-inspirace.info/
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jul 6, 2011) :: Listing Details
Kalkula.cz je kalkulačka online se základními i pokročilými matematickými funkcemi. Počítá procenta, přepočítává měny, zaokrouhluje, atd. Výpočty lze zaznamenat na pásku.
http://www.kalkula.cz
(Clicks: 2; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Apr 29, 2010) :: Listing Details
Klinicky ověřený přístroj Electro Antiperspirant na odstranění nadměrného pocení rukou, nohou, podpaží, hlavy a dalších částí těla. Electro Antiperspirant dokáže zabránit nadměrnému pocení v léčených částech těla již za jediný týden a výsledky přetrvávají i několik měsíců na jediné použití! Pomáhá proti všem druhům pocení včetně pocení stresového. Záruka vrácení peněz a doprava zdarma.
http://www.electroantiperspirant.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jan 4, 2013) :: Listing Details
Iontoforéza je označována za nejúčinnější metodu na odstraňování nadměrného pocení dlaní, chodidel a podpaží nebo chcete-li, hyperhidrózy. Jednoduchým prováděním procedury iontoforézy jednou měsíčně, můžete dlouhodobě blokovat pocení v těchto partiích a dosáhnout tím pocitu sucha za každých okolností.
http://www.iontoforeza.cz
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jun 15, 2011) :: Listing Details
Jazyková škola Aytè je poskytovatelem jazykových, vzdělávacích a překladatelských služeb po celém území České Republiky. Individuální výuka italštiny pro klienty z celé České Republiky, ale i z Itálie.
http://www.ayte.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Nov 4, 2010) :: Listing Details
 Oblíbené nebankovní půjčky na směnku od nebankovních společností.
Přihlášení


Uživatelské jméno:
heslo:
Registrace
Statistiky
Celkový počet odkazů: 105
Celkový počet kategorií: 7