Vlastní bydlení nám pomůže zafinancovat hypotéka. Hypotéka i stavební spoření jsou oblíbené. Upozorňujeme vás na možnost Zaregistruj svůj web i na PYK.cz i na Pyk.cz můžete dát své weby. Pěkný účes vás dokáže změnit, zkus nové Účesy 2014 . I podle tvaru hlavy.

Stavebnictví

Stavebnictví

Listings
Výhradní dovozce technologie pro zakládánístaveb pomocí zemních vrutů KRINNER. Lze použít pro ploty,dětská hřiště,dřevostavby,zahradní domky,haly,městský mobiliář,atd...
http://www.zemnivruty.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: May 17, 2011) :: Listing Details
Aby z vašeho domu zbytečně neunikalo teplo, je nutné dům správně zateplit. K tomu je zapotřebí kvalitních materiálů. Mezi nejpoužívanější materiály patří polystyren, který je kvalitní a cenově dostupný. Dalšími materiály jsou skelná vata nebo marmolit.
http://www.ezateplenifasad.cz/
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Aug 16, 2013) :: Listing Details
Obrábění na zakázku na soustružnických automatech. Montážní strojírenské práce v hromadné výrobě. Dlouhotočné soustružnické automaty - zakázková výroba dílů pro jemnou mechaniku. Výroba malých rotačních dílů s důrazem na přesnost
http://www.banes-sro.cz
(Clicks: 2; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Sep 21, 2010) :: Listing Details
K výbavě moderních zahrad domů a chalup neodmyslitelně patří zahradní krby. Umožňují posezení u ohně v kruhu přátel a obvykle také přípravu jídel na čersvém vzduchu. Dodáváme a montujeme zahradní krby mnoha typů.
http://www.krbari-kamnari.cz/krby/zahradni-krby.php
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Feb 1, 2012) :: Listing Details
Profesionální výstavba a rekonstrukce staveb, kompletní rekonstrukce a přestavby rodinných domů, pasivniho domu, panelového bytu. Zajistíme také projektovou dokumentaci, stavební povolení, tlakové zkoušky a revize.
http://www.profi-stavby.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Aug 29, 2010) :: Listing Details
Výrábíme zahradní nábytek na míru a provádíme veškéré truhlářské práce. Prodáváme šlapací káry a skákací trampolíny Berg Toys, dětská hřiště, houpačky, pískoviště Blue Rabbit. Najdete nás nedaleko Brna v Zastávce u Brna.
http://www.klasikcz.eu
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Aug 29, 2013) :: Listing Details
Chcete kleště? Chcete brusné kotouče? Chcete jednoduše kvalitní ruční nářadí? Koukněte na web cbn.cz. Tento úžasný server přináší kompletní nabídku ručního nářadí pro všechny práce. Stačí si vybrat. Pořiďte si ruční nářadí levně, rychle a pohodlně.
http://www.cbn.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Sep 3, 2011) :: Listing Details
Radka Schwarzová - Vodohospodářská projekce Projektujeme a zajišťujeme stavby, kanalizace, vodovody, čistírny odpadních vod a zemní filtry. Provádíme odborné konzultace.
http://www.vhp-s.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: May 3, 2010) :: Listing Details
Specializujeme se na odvlhčení - sanaci zdiva, odstraňujeme vlhké zdivo a opětně provádíme nahození nové vnitřní i venkovní omítky. Odvlhčení zdiva provedeme odborným zásahem za cenu již od 800 Kč za běžný metr. Objednávat naše služby můžete i telefonicky.
http://www.suche-zdivo.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jul 11, 2014) :: Listing Details
Vazníky a krovy vyrobené přesně pro Vaší střechu s největší kvalitou od českého dlouholetého tradičního výrobce!
http://www.vazniky.eu/
(Clicks: 0; Pagerank: 3; Comments: 0; Listing added: Mar 5, 2012) :: Listing Details
 Oblíbené nebankovní půjčky na směnku od nebankovních společností.
Přihlášení


Uživatelské jméno:
heslo:
Registrace
Statistiky
Celkový počet odkazů: 73
Celkový počet kategorií: 0