Vlastní bydlení nám pomůže zafinancovat hypotéka. Hypotéka i stavební spoření jsou oblíbené. Upozorňujeme vás na možnost Zaregistruj svůj web i na PYK.cz i na Pyk.cz můžete dát své weby. Pěkný účes vás dokáže změnit, zkus nové Účesy 2014 . I podle tvaru hlavy.

Počítače

Počítače

Listings
Co můžete dělat při ztrátě dat z disku ? Diagnostika - závady datových nosičů - předpoklady úspěšné záchrany dat. Obnova dat a záchrana dat - v čem se liší. Elektronické poškození disku. Mechanické poškození disku. Obnova dat - když je zmatek v datech.
http://www.zachranaobnovadat.cz/
(Clicks: 0; Pagerank: 2; Comments: 0; Listing added: Feb 1, 2012) :: Listing Details
Prodej a servis pc, notebooků a ostatní elektroniky .Prodáváme nové komponenty za nejnižší ceny na trhu s dvouletou zárukou.Nabízíme prodej,servis a opravy počítačů všech typů.Vlastníme náhradní díly k notebookům,PC,tiskárnám,faxům,kopírkám,ale i k jiné spotřební elektronice.
http://www.kupujpc.cz
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Aug 9, 2010) :: Listing Details
Rozbil si displej? Nezoufej, my ti ho rádi vyměníme expresne na počkání. V naší nabídce nalezneš displej LED i CCFL. Vybírat můžeš z různých rozměrů (10.0, 10.1, 15.6, 17.3 a další).
http://www.lcd-display.cz
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Oct 23, 2011) :: Listing Details
Na webu memphiss.com nalezneš velké množství LCD displejů za bezkonkurenční ceny. Dále nabízíme službu express výměna i výměna zdarma. Navštiv nás ještě dnes!
http://www.memphiss.com
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Oct 22, 2011) :: Listing Details
Nevíte si rady se svým PC či notebookem a nechcete ztrácet čas obíháním opraven? Využijte nové služby servis online. Tato nová sofistikovaná služba umožňuje servis PC a servis notebooků prostřednictvím internetu.
http://www.servis-online.com
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Apr 27, 2010) :: Listing Details
Náš servis Asus realizuje servis notebooků Asus v celé České republice. Zajistíme odvoz notebooku Asus, jeho opravu po odsouhlašení ceny opravy a následně Vám náš servis Asus notebook doveze až domů.
http://www.notebooky-servis.cz/asus/
(Clicks: 0; Pagerank: 1; Comments: 0; Listing added: Apr 26, 2012) :: Listing Details
Servis PC Praha. Počítačová pohotovost. Servis u zákazníků. Doprava zdarma. 250,- Kč / hod. Servis notebooků všech značek: HP, Asus, Acer, Toshiba, Lenovo, Fujitsu Siemens. Kompletní služby v oboru IT. Poradenství, konzultace, instalace operačních systémů windows. Legalizace windows. Odvirování, diagnostika, výměna vadných dílů, záchrana dat z poškozených medií a mnoho dalšího
http://www.servispcpraha.com
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Sep 26, 2011) :: Listing Details
Nabízíme servis a prodej výpočetní techniky přímo u zákazníka formou nákupu služeb přes internet. Zajistíme veškeré IT služby, opravu notebooků, stolních PC, kompletní softwarové a hardwarové služby, odvirování a záchranu DAT.
http://www.pcservisuvas.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Aug 9, 2011) :: Listing Details
E-shop Náhradní díly na notebooky nabízí díly k notebookům značek Acer, Asus, HP, Fujitsu, Sony, Dell, Lenovo, IBM, Toshiba, MSI a Packard Bell. Náhradní díly pro notebooky zasíláme kamkoli v ČR.
http://www.tiskarny-notebooky-dily.cz/
(Clicks: 0; Pagerank: 1; Comments: 0; Listing added: Jan 25, 2012) :: Listing Details
Naše společnost nabízí komplexní řešení v oblasti kancelářské a kopírovací techniky Canon. Prodej, pronájem, servis záruční, pozáruční a dodávky orig. spotřebního materiálu.
http://www.copymat.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: May 22, 2012) :: Listing Details
 Oblíbené nebankovní půjčky na směnku od nebankovních společností.
Přihlášení


Uživatelské jméno:
heslo:
Registrace
Statistiky
Celkový počet odkazů: 11
Celkový počet kategorií: 0