Vlastní bydlení nám pomůže zafinancovat hypotéka. Hypotéka i stavební spoření jsou oblíbené. Upozorňujeme vás na možnost Zaregistruj svůj web i na PYK.cz i na Pyk.cz můžete dát své weby. Pěkný účes vás dokáže změnit, zkus nové Účesy 2014 . I podle tvaru hlavy.

Energetika

Energetika

Listings
Solární ohřev vody je dnes velice populární. Díky slunečnímu záření je totiž možné získat tepelnou energii. Tu je pak možné použít k ohřevu teplé užitkové vody nebo k vytápění. Abychom tuto energii získali, je nutné využít fotovoltaických zařízení. Tedy solárních kolektorů a solárních panelů. Tato zařízení pracují na stejném principu jako skleník.
http://solarniohrevvody.cz/
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Aug 21, 2013) :: Listing Details
ANUET-Zelená úsporám Vám především nabízí zpracování projektové dokumentace pro dotační program Zelená úsporám. Dále podání a administraci Vaší žádosti u SFŽP. Mezi naše další obory patří projekce nízkoenergetických a pasivních domů s maximálním využitím ekologických materiálů. Design domu vychází z celostní architektury. Naše firma zahrnuje i realizační část.
http://www.vasezelena.cz
(Clicks: 2; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Oct 9, 2010) :: Listing Details
Společnost NWT se zabývá ekologickou energetickou a výpočetní technikou. Je tedy jednou z významných společností na území ČR, která se zabývá fotovoltaikou. Fotovoltaika se stala oblíbenou nejen u nás, ale také v zahraničí. Solární elektrárny se nejčastěji umísťují na střechy domů nebo je můžete vídat uprostřed luk či polí.
http://www.fotovoltaicke-clanky.cz/
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jul 30, 2013) :: Listing Details
Jsme společnost, zabývající se dodávkou, instalací, údržbou, servisem, monitoringem a optimalizací fotovoltaických systémů. Svým zákazníkům se snažíme přinášet produkty, využívající nejmodernější technologie a materiály, které jsou výsledkem dlouhodobého vývoje. Námi nabízené komponenty a příslušenství od renomovaných výrobců představují špičku v oboru a díky nim můžeme garantovat vysokou míru efektivity. Produkty společnosti, jejich řešení se společně s kvalitou opírají o propracovanou dlouhodobou koncepci zaměstnanců společnosti a spolupracujících dodavatelů.
http://www.ve-group.cz
(Clicks: 57; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Feb 22, 2011) :: Listing Details
Energii, potřebnou pro vytápění objektů je možno získávat „zadarmo“ z okolní přírody. Po jejím „spotřebování“ v objektech je zpátky zase vyzářena do přírody. Zaměřujeme se od samého počátku existence společnosti na vytápění budov a nabízíme úsporné zdroje pro vytápění i přípravu teplé vody. Prodáváme a instalujeme tepelná čerpadla, sluneční systémy, podlahové topení, stěnové topení, solární sety pro ohřev vody, zásobníky vody, kotle na dřevo i biomasu atd. Všechny produkty jsou prověřené a mají certifikáty kvality. Působíme po celé České republice.
http://www.avesolar.cz
(Clicks: 2; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Sep 28, 2013) :: Listing Details
Montáž a servis tepelných čerpadel MasterTherm a Alpha-InnoTec.Dodávka a montáž tepelných čerpadel a automatické regulace. Nabídka poradenství,projektování a montáže fotovoltaických elektráren.
http://www.awactrade.cz
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jun 2, 2011) :: Listing Details
Nabízíme poradenství v oboru úspora energie rodinných domů. Navrhujeme způsoby, jak snížit provozní náklady spojené se spotřebou primárních energií (elektřina, plyn, uhlí, pelety...).
http://www.energetickeuspory.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Oct 8, 2013) :: Listing Details
Magazín sporilka.cz vám nabízí informace o úsporách energie, ale také o jednotlivých zdrojích energie. Dozvíte se jak probíhá výroba obnovitelné elektrické energie. Rozebíráme také správné zateplení obydlí.
http://www.sporilka.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Apr 26, 2012) :: Listing Details
Eltrick je systém pro snižování spotřeby el.energie u el.topení a ohřevu TUV.Finančí návratnost pro Váš byt,dům,chatu,kancelář,hotel,výrobní prostory,saunu,bazén apod.je 12 až 36měs.v závislosti na spotřebě el.proudu.Garantovaná úspora je 30% v praxi až 45%.Konzultaceu klienta zdarma.
http://www.energievip.cz
(Clicks: 2; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Sep 24, 2012) :: Listing Details
Firma Acond dodává špičková tepelná čerpadla, která patří ke třem nejprodávanějším modelům vzduch - voda v České republice. Jednotlivé komponenty jsou vybrány ze špičkové světové produkce.
http://www.tepelna-cerpadla-acond.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Mar 13, 2012) :: Listing Details
 Oblíbené nebankovní půjčky na směnku od nebankovních společností.
Přihlášení


Uživatelské jméno:
heslo:
Registrace
Statistiky
Celkový počet odkazů: 53
Celkový počet kategorií: 0