Vlastní bydlení nám pomůže zafinancovat hypotéka. Hypotéka i stavební spoření jsou oblíbené. Upozorňujeme vás na možnost Zaregistruj svůj web i na PYK.cz i na Pyk.cz můžete dát své weby. Pěkný účes vás dokáže změnit, zkus nové Účesy 2014 . I podle tvaru hlavy.

Elektronika a elektrotechnika

Elektronika a elektrotechnika

Listings
UPC karta je určena pro příjem českých a slovenských programů a to bez měsíčních poplatků. Umožňuje příjem programu Nova HD a dalších programů ve vysokém rozlišení.
http://www.upc-karta.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jun 10, 2010) :: Listing Details
Dálkový ovladač pro 98% přístrojů na trhu. Nemusíte ho nijak nastavovat ani upravovat. Dokonce nemusíte ani kupovat baterie, vše je součásti balení. Ovládne vše.
http://www.ovladej.cz
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jan 20, 2011) :: Listing Details
Naše společnost Vám nabízí služby v oboru návrh, vývoj a výroba elektronických zařízení se zaměřením na měřící systémy. Specializujeme se na vývoj mikroprocesorových modulů s důrazem na nízkou energetickou náročnost a široký rozsah pracovních teplot.
http://www.unilogbrno.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jun 6, 2012) :: Listing Details
Topinka je krajíc chleba, který je usmažený do zlatova na rozpáleném sádle, ztuženém rostlinném tuku nebo rostlinném oleji.
http://www.topinkovac.eu
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jul 19, 2011) :: Listing Details
Tepelná čerpadla jsou centrální zdroje tepla pro rodinný dům nebo celou domácnost. Mohou topit a ohřívat teplou vod u a zároveň šetřit finance. Čerpadla jsou výborným řešením pro moderní bydlení a pasivní domy.
http://www.e-tepelna-cerpadla.cz/
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: May 4, 2010) :: Listing Details
Společnost TEMEX s.r.o. je dlouholetým hráčem na trhu v oboru automatizace, realizace vzduchotechniky a klimatizace. Dále vyrábíme jednoúčelové stroje a výrobní linky přímo na míru, provádíme školení či servis výrobků převážně značky SIEMENS.
http://www.temex.cz
(Clicks: 3; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Sep 17, 2010) :: Listing Details
Technologie LED podsvícených televizorů známá jako LED TV je využívána světovými špičkami v oblasti televizorů. Ultra tenká s úžasným obrazem, nádherné detaily i vlastnosti.
http://ledtv.name
(Clicks: 5; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: May 6, 2010) :: Listing Details
LED televizory jako kvalitní a moderní náhrada za plazmové a LCD televize disponuje vyspělou technologii, která nabízi kromě úspory energie také ve vybraných modelech 3D technologii, podsvícení televizoru a Skype mimo ostatní vymoženosti
http://cesky.ledtv.name
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Feb 21, 2011) :: Listing Details
Stránka, která vám poskytne informace o elektronických cigaretách. Dozvíte se všechno, co potřebujete vědet, jaký sou jejich výhody, jak z nich naplnit, ale taky jako vďaka nim přestat kouřit.
http://www.elcigareta.eu
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Nov 17, 2011) :: Listing Details
Užitečné informace, které vám pomohou při výběru sušičky na prádlo. Testy a recenze sušiček, rady a tipy jak koupit sušičku.
http://www.susicky-pradla-test.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jan 29, 2011) :: Listing Details
 Oblíbené nebankovní půjčky na směnku od nebankovních společností.
Přihlášení


Uživatelské jméno:
heslo:
Registrace
Statistiky
Celkový počet odkazů: 230
Celkový počet kategorií: 0