Vlastní bydlení nám pomůže zafinancovat hypotéka. Hypotéka i stavební spoření jsou oblíbené. Upozorňujeme vás na možnost Zaregistruj svůj web i na PYK.cz i na Pyk.cz můžete dát své weby. Pěkný účes vás dokáže změnit, zkus nové Účesy 2014 . I podle tvaru hlavy.

Technika

Technika

Listings
Zesilovače GSM signál,u nebo-li GSM repeatery, slouží k zesílení GSM signálu v problémových místech, kde je signál příliš slabý.
http://www.zesilovace-gsm-signalu.cz
(Clicks: 4; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Oct 13, 2010) :: Listing Details
Jablotron - zabezpečovací systémy, kamerové systémy, alarmy do domu. Jsme certifikovanou firmou, provádějící montáže již od roku 1994. Nabízíme kompletní dodávky a servis elektronických zabezpečovacích systémů (EZS).
http://www.alarmy-online.cz
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Apr 13, 2010) :: Listing Details
Pokud se rozhodujeme koupit sněhovou frézu, musíme před jejím nákupem vzít v potaz několik aspektů. V prvé řadě jakou plochu budeme udržovat .
http://www.frezy-snehove.cz
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Nov 5, 2009) :: Listing Details
Tschibo představuje kvalitní značku nejen na evropském trhu. Tuhle značku si nejvíce spojujete s prodejem kvalitní kávy.
http://tschibo-katalog.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Mar 21, 2012) :: Listing Details
Zajišťujeme dodávky úklidové techniky, zametací stroje, mycí stroje na umývání podlah, průmyslové vysavače, tlakové myčky a čistič suchou párou. Jsme připraveni vyprojektovat a dodat centrální vysavače i velkého rozsahu a celou řadu aplikací pro mytí tlakovou vodou, centrální rozvody tlakového mytí, vysokotlaké systémy vnitřního čištění cisteren spolu se systémem vodního hospodářství a čističky odpadní vody a další. Nabízíme také úklidové čisticí prostředky v nejširším sortimentu a celou řadu dalších strojů a pomůcek: čističe koberců, úklidové vozíky, mopy, vše pro mytí oken. Dodáme také mobilní myčky automobilů a kamionů, které Vás překvapí svým výkonem a příznivou pořizovací cenou. Jsme výhradními zástupci firem Weidner, Pollet, Numatic, RGS pro Českou republiku
http://technoclean.cz/
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Apr 5, 2012) :: Listing Details
Dodáváme řemeny a díly pro zemědělské stroje, průmyslové řemeny, pryžové pásy DRB/DONGIL, termostaty MOTORAD, válečkové řetězy SUGIYAMA a TYC. Jako přímí zástupci uvedených firem nabízíme kompletní sortiment dílů pro všechny základní značky zemědělských strojů. Společnost TAGEX CZ, s. r. o je stoprocentně českou firmou bez spoluúčasti zahraničního subjektu či kapitálu. Navazuje na aktivity společnosti KABE s.r.o. Praha a byla registrována pod novým jménem počátkem roku 1997. Předchozí firma v roce 1992 navázala oboustranně zajímavou spolupráci s firmou TAGEX, renomovaným německým dodavatelem řemenů. TAGEX CZ s.r.o. prakticky jako první nabídl provozovatelům zemědělských strojů kvalitní alternativu k českým laciným a drahým originálním řemenům.
http://tagex.cz/
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jun 20, 2011) :: Listing Details
Soda Stream je přistroj pro výrobu domácí sodovky. Je takovým modernějším nástupcem staršího přístroje. Tento vynález byl vynalezen již v roce 1903 a dnes si ho můžete zakoupit v modernizované podobě. Na výběr máte přístroj hned v několika variantách. Pokud si připlatíte, můžete doma pomocí SodaStream vyrábět i limonády nebo exotické nápoje.
http://www.domacisodovka.cz/
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Sep 19, 2010) :: Listing Details
Vyvíjíme a konstruujeme nestandardní technologická zařízení, ovládací zařízení, plastové součástky, vstřikovací formy. Zajišťujeme služby výzkumného, vývojově-konstrukčního a výpočetně-analytického charakteru, pevnostní výpočty, výkresy. Strojírenský inženýring zahrnuje služby, jež mají výzkumný, vývojově-konstrukční a výpočetně-analytický charakter - vytváří nová technologická řešení a nasazuje je do reálného provozu. Pro zajištění efektivního chodu technické infrastruktury jsou nezbytní specialisté, jejich služby jsou finančně náročné. Při jednorázové potřebě je proto výhodnější zadat konkrétní zakázku smluvním partnerům. Podle zadání realizujeme vývoj nestandardních technologických zařízení s použitím elektrického nebo pneumatického pohonu a možností mikroprocesorového řízení, ovládacích zařízení, vývoj speciálních nástrojů, konstrukce plastových dílů jakékoliv složitosti, vývoj a konstrukce forem pro vstřikování plastu, prostřihovadel a ohýbacích nástrojů, konstrukce modelů a výkresů podle návrhů a fotografii - díly, uzly, zařízení, tepelné a pevnostní výpočty strojírenských zařízení, technické ilustrace - návod k montáži a použití, animace procesu montáže a fotorealistické obrazy.
http://technologicka-zarizeni.cz/
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Oct 21, 2011) :: Listing Details
Společnost SATRA GLOBAL, s.r.o. dodává vysokozdvižné vozíky známých světových výrobců a zajišťuje servisní služby mnohým předním společnostem v České republice a na Slovensku. Zajišťujeme prodej nových i použitých vysokozdvižných vozíků, záruční i pozáruční servis, školení obsluhy a všechny následné služby. Poskytujeme kvalitní servis s s využitím nejmodernějších diagnostických systémů, výhodou je i sjednocení servisu pro všechny značky vozíků.
http://www.satraglobal.cz/
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jun 19, 2013) :: Listing Details
Informace o populárním mobilním telefonu, jeho parametry, funkce, vlastnosti, hodnocení a cenové relace.
http://samsung-galaxy-s-3.twistweb.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Dec 19, 2012) :: Listing Details
 Oblíbené nebankovní půjčky na směnku od nebankovních společností.
Přihlášení


Uživatelské jméno:
heslo:
Registrace
Statistiky
Celkový počet odkazů: 476
Celkový počet kategorií: 12