Vlastní bydlení nám pomůže zafinancovat hypotéka. Hypotéka i stavební spoření jsou oblíbené. Upozorňujeme vás na možnost Zaregistruj svůj web i na PYK.cz i na Pyk.cz můžete dát své weby. Pěkný účes vás dokáže změnit, zkus nové Účesy 2014 . I podle tvaru hlavy.

Tanec

Tanec

Listings
Zumba není jenom obyčejné cvičení, Zumba je hlavě jedna velká party, kde se odreagujete od všech starostí. Hodiny Zumby v Brně, informace a novinky ze světa Zumby.
http://www.zumbastudio.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Mar 18, 2010) :: Listing Details
Pole dance eshop s tyčemi na pole dance a dalším příslušenstvím a doplňky. Prodáváme pouze kvalitní a prověřené produkty jako například tyče od XPOLE a další produkty prodávané speciálně na pole dance.
http://www.poleshop.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jul 9, 2011) :: Listing Details
Chodíte na plesy se strnulým výrazem ve tváři? Při představě tance Vám ihned naběhne husí kůže? Jsme taneční studio La-St Dance Team, začátečníky naučíme tančit, s pokročilými tanečníky procvičíme nové taneční kroky.
http://www.lastdanceteam.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Feb 22, 2011) :: Listing Details
V taneční škole Star jsme pro Vás sestavili bohatou nabídku tanečních kurzů pro všechny věkové kategorie. Nabízíme klasické taneční kurzy, individuální taneční lekce, latinsko-americké tance, výuku tance pro děti, kosmetické poradenství a další.
http://www.tanecni-skola-star.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jan 15, 2013) :: Listing Details
Tanec je život, život je pohyb! Zdravá, krásná, štíhlá a fit? Tanec ti to může zařídit! Nauč se tančit pod vedením těch nejlepších lektorů! Přijď si zatančit, protáhnout se i posílit a zrelaxovat své tělo! Tanec jako styl života! Nejkrásnější žena je tanečnice.
http://www.ivalangerova.cz/
(Clicks: 0; Pagerank: 2; Comments: 0; Listing added: Jan 25, 2012) :: Listing Details
Taneční kurzy s účastnicí televizní show Stardance.cz. Přijďte se k nám pobavit a naučit se novém. Taneční show v podání účastníků Star Dance IV, Filipa a Veroniky nebo ve spojení s ostatními účastníky dle individuální dohody.
http://www.tancete.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Dec 4, 2010) :: Listing Details
Vedu kurzy Salsy a Bachaty pro páry, Salsy a Latina pro ženy a Tance pro ženy "Cesta k sobě". Nabízím jak skupinové tak i soukromé lekce. Jsem feng shui poradce, vyhotovuji astrologické rozbory - Astrotypy.
http://danielasejkorova.webnode.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Mar 18, 2012) :: Listing Details
Dance Dance Revolution, aktivní zábava pro všechny věkové kategorie.
http://ddr.unas.cz
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jan 26, 2010) :: Listing Details
Propadli jste Flamencu? Flamenkeria, taneční škola Flamenca v Praze, nabízí pravidelné kurzy Flameca pod vedením španělských lektorů, kteří Flamenco studují celý svůj život. Tančete v rytmu Flamenca! Navštivte naše kurzy nebo semináře Flamenca.
http://www.flamenkeria.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Aug 7, 2011) :: Listing Details
Touha naučit se něco nového, relaxace po starostech a práci, forma zábavy, potřeba zformování postavy nebo zlepšení kondice, vyjádření hudby, nalezení nových přátel nebo dokonce své životní lásky. Beze sporu je jasné, že tanec vytváří osobnost. U párového tance, čím je salsa, zouk, bachata, merengue, cha-cha-cha, ..., to platí dvojnásob.
http://www.salsa-kurzy.cz/
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: May 24, 2010) :: Listing Details
 Oblíbené nebankovní půjčky na směnku od nebankovních společností.
Přihlášení


Uživatelské jméno:
heslo:
Registrace
Statistiky
Celkový počet odkazů: 15
Celkový počet kategorií: 0