Vlastní bydlení nám pomůže zafinancovat hypotéka. Hypotéka i stavební spoření jsou oblíbené. Upozorňujeme vás na možnost Zaregistruj svůj web i na PYK.cz i na Pyk.cz můžete dát své weby. Pěkný účes vás dokáže změnit, zkus nové Účesy 2014 . I podle tvaru hlavy.

Sportovní servery a informace

Sportovní servery a informace

Listings
Zumba se stala doslova hitem Českých cvičebních sálů. Zumba kombinuje klasické cvičení s tancem a díky tomu si budete připadat jako na taneční párty. Se Zumbou může začít úplně každý, je určena téměř pro každého.
http://www.cvicenizumba.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jun 24, 2011) :: Listing Details
Olympiáda ZOH Vancouver 2010.
http://www.sportuj.com/search.php?rsvelikost=sab&rstext=all-phpRS-all&rstema=145
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Oct 17, 2009) :: Listing Details
Vše o sportovní oblečení – informace, tipy, novinky a trendy. Hledáte kvalitní a funkční sportovní oblečení? My Vám pomůžeme s výběrem a poradíme, které oblečení a materiály jsou nejlepší pro danou příležitost.
http://reefshop.cz
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Nov 17, 2010) :: Listing Details
Nabízíme přímý živy přenos sportovních utkání. Tady najdete všechny možné přenosy ze světa sportu. Bude tam vždy odkaz na přenos a v kolik hodin to začíná, samozřejmě podle českého času. Více na: www.ziveprenosy.net
http://www.ziveprenosy.net
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Mar 22, 2012) :: Listing Details
Poradíme, co vše je potřeba zohlednit při výběru trampolíny. Ukážeme si druhy trampolín, trampolíny s ochrannou sítí. Kde seženete nejlevnější trampolínu? Odpovíme na vaše otázky, poučíme o bezpečnosti.
http://www.nejlevnejsitrampolina.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Sep 9, 2011) :: Listing Details
Sportovní potřeby, tenisové rakety, míče, kola, stany, batohy, brusle, in-line, helmy, chrániče, cyklistické přilby, činky, skateboardy, skate, rakety, míče, kopačáky. Hledáte sportovní potřeby? Pak neváhejte a obraťte se na nás.
http://sportovnipotreby.info
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jan 6, 2010) :: Listing Details
Magazín o sportovních potřebách makame.cz přináší informace o jednotlivých sportovních potřebách a sportovním vybavení. Najdete důležité informace, ale také tipy na kvalitní sportovní potřeby za rozumné ceny.
http://www.makame.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Nov 19, 2010) :: Listing Details
Sportovní obuv – boty adidas, nike, reebok, puma, asics, converse, dc, lacoste, lotto, fila, rady před nákupem sportovní obuvi, boty z USA. Hledáte ty pravé boty? Pak jsme tu pro Vás!
http://sportovniobuv.net
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jan 6, 2010) :: Listing Details
Můžeme Vám nabídnout akce pro školy, cvičení pro veřejnost zumba, aerobik, power yoga, kalanetika, aqua aerobik, atd. Pořádáme akce PARTY ZUMBA ve Vašem městě nebo obci, sportovně relaxační pobyty se cvičením i cvičení u moře. MŠMT nám byla udělena akreditace pro školení Instruktor aerobiku a odbornou způsobilost vydávat Osvědčení o kvalifikaci s celostátní platností.Absolvent získá živnostenského oprávnění.
http://sportovnikurzyskoleni.webnode.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jun 22, 2011) :: Listing Details
Sportovní hala a sportoviště v Hostinném nabízí zázemí pro tyto sporty: florbal, fotbal, stolní tenis, házena, basketbal, volejbal, nohejbal, badminton
http://www.sporthostinne.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Dec 15, 2010) :: Listing Details
 Oblíbené nebankovní půjčky na směnku od nebankovních společností.
Přihlášení


Uživatelské jméno:
heslo:
Registrace
Statistiky
Celkový počet odkazů: 38
Celkový počet kategorií: 0