Vlastní bydlení nám pomůže zafinancovat hypotéka. Hypotéka i stavební spoření jsou oblíbené. Upozorňujeme vás na možnost Zaregistruj svůj web i na PYK.cz i na Pyk.cz můžete dát své weby. Pěkný účes vás dokáže změnit, zkus nové Účesy 2014 . I podle tvaru hlavy.

Fotbal

Fotbal

Listings
Vladimirweiss.sk je stránka venovaná Vladimírovi Weissovi - Slovenskému reprezentačnému a Manchester City hráčovi. Vladimir Weiss ml patrí medzi budúce hviezdy slovenského futbalu v zahraničí a úspešného reprezentanta Slovenska.
http://vladimirweiss.sk/
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Dec 14, 2009) :: Listing Details
První český web o fotbalovém klubu Manchester City. Aktuální novinky o "Citizens", dění v klubu, přestupové spekulace, historie klubu a mnoho dalšího.
http://www.mancity.cz/
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Dec 10, 2010) :: Listing Details
Prodej sportovního zboží a vybavení - fotbal,florbal,tenis,in-line,šipky aj.Z větší části specializace na lední hokej,broušení bruslí,hokejový bazar.
http://www.vssport.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Dec 4, 2009) :: Listing Details
Mistrovství Evropy ve fotbale 2012 se bude konat v Polsku a na Ukrajině. Tato fotbalová událost začne 8. června a bude trvat do 1. července 2012. Krom toho můžete vyhrát fotbalové dresy, sportovní bundy a další zajímavé ceny za to, že poradíte trenérovi sestavu.
http://www.tipeuro.cz/
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: May 24, 2012) :: Listing Details
Web sportovního klubu TJS Straník. Pravidelné zprávy z dění klubu, informace a postřehy ze zápasů fotbalového mužstva a další zajímavé čtení týkající se TJS Straník. Obsahem webu je také rozsáhlá fotogalerie z akcí TJS Straník.
http://www.tjs.stranik.info/
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Feb 12, 2010) :: Listing Details
Oficiální internetová prezentace fotbalového klubu TJ Točná. Aktuality, zápasy, fotogalerie, ankety, jména sponzorů, klubový chat, pozvánky, akce. Sídlo klubu: Ke spálence, Praha 12 - Točná
http://www.tj-tocna.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Mar 14, 2010) :: Listing Details
Stránky fotbalového klubu Tělovýchovné Jednoty Točná, přehled zápasů, historie klubu. Fotogalerie fotbalového klubu TJ Točná, fotbalové týmy, mladší přípravka, mladší žáci, straší přípravka, muži.
http://www.tj.tocna.com
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Feb 10, 2010) :: Listing Details
Vítejte na našich stránkách! Dáváme zde k dispozici odkazy na nejrůznější sportovní utkání, které nemáte možnost sledovat na běžné televizi. Veškeré videové přenosy jsou zdarma, v dobré kvalitě. Více na: www.ziveprenosy.net
http://www.ziveprenosy.net
(Clicks: 0; Pagerank: 3; Comments: 0; Listing added: Oct 21, 2012) :: Listing Details
AC Sparta je pražský futbalový klub. Pätke k najobľúbenejším a najúspešnejším futbalovým tímom v českej republike. Za svoju existenciu získala rad titulov z českej futbalovej ligy, úspechy ale zožala aj v Lige Majstrov.
http://sparta.sk
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jun 21, 2012) :: Listing Details
Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Heřmaničky. Webová prezentace nabízí kompletní tabulky, soupisky, aktuální výsledky i jiné informace z dění tohoto fotbalového klubu, jenž se nachází v okrese Benešov.
http://www.sokolhermanicky.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Sep 23, 2012) :: Listing Details
 Oblíbené nebankovní půjčky na směnku od nebankovních společností.
Přihlášení


Uživatelské jméno:
heslo:
Registrace
Statistiky
Celkový počet odkazů: 43
Celkový počet kategorií: 0