Vlastní bydlení nám pomůže zafinancovat hypotéka. Hypotéka i stavební spoření jsou oblíbené. Upozorňujeme vás na možnost Zaregistruj svůj web i na PYK.cz i na Pyk.cz můžete dát své weby. Pěkný účes vás dokáže změnit, zkus nové Účesy 2014 . I podle tvaru hlavy.

Bojové sporty a umění

Bojové sporty a umění

Listings
Wing Chun Praha je tradiční škola bojového umění Wing Chun Kung fu (Wing Tsun). Škola vyučuje Wing chun dle systému velmistra Jima Funga. Nábor nových studentů probíhá celoročně. Komplexní výuka sebeobrany proti jednomu a více protivníkům.
http://www.wingchunpraha.cz
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: May 4, 2011) :: Listing Details
Welovesport - sportovní magazín, který se zaměřuje na bojové sporty, fitness a bodybuilding. Pečovat o své tělo je to co člověk k životu potřebuje. Pohyb, svaly, fungující organizmus - to jsou naše priority.
http://www.welovesport.cz/
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Oct 21, 2013) :: Listing Details
Největší online magazín o bojových sportech. Výsledky, články, profily bojovníků a stylů z domacích a zahraničních soutěží. Jediný server, kde najdete informace o všech světových soutěží - od K1 po Hellcage. Denně aktualizováno.
http://www.ultimatni-zapasy.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Nov 9, 2009) :: Listing Details
Jak na trénink boxu. Jak začít s boxem, zakladní informace pro trénink boxu.
http://www.sportuj.com/search.php?rsvelikost=sab&rstext=all-phpRS-all&rstema=131&stromhlmenu=102
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Mar 13, 2010) :: Listing Details
Fitness centrum Mfaktory v Plzni je skvělé místo pro cvičení, posilování i spinning. Součástí našich prostor je moderně vybavená posilovna, solárium a aerobní sál, kde se cvičí aerobic, zumba, power joga, pilates, step, slide i bodyforming. Výhodné permanentky nejen do posilovny a hlídání dětí v dopoledních hodinách je samozřejmostí.
http://www.mfaktory.cz
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Nov 1, 2010) :: Listing Details
Kickbox je jedna z nejvyhledávanějších pohybových aktivit po celém světě. Zvýší kondici a koordinaci, vytvaruje tělo, zbaví stresu a dodá sebevědomí. Nespokojte se z málem a také přijďte změnit svůj život.
http://www.kickboxpraha.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Mar 1, 2012) :: Listing Details
Kimono stránky věnované historii kimona na judo, kimona na karate a dalších kimon jako jsou dětská kimona. Na stránkách naleznete podrobnou historii a odkaz na eshop, který kimona prodává.
http://www.kimono.co.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Mar 16, 2010) :: Listing Details
Výuka tradičního karate ve Zlíně pro děti (6 - 14 let) a dospělé (15 - 55 let). Tréninky jsou určeny pro muže i ženy. Nábor nových členů po celý rok. Karate ve Zlíně cvičíme ve speciálně vybavených prostorech s bezpečnostním povrchem, zrcadlovou stěnou.
http://www.karate-zlin.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Apr 4, 2013) :: Listing Details
Široký sortiment kimona na judo a aikido, v nabídce kimono DAX, DAEDO, MIZUNO, TEAM-X, DANRHO, KWON, BLITZ a další. Vybavení pro Judo, doplňky Judo, tašky, trička, mikiny, tréninkové a soutěžní vybavení.
http://www.judosport.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Sep 30, 2011) :: Listing Details
Judo club Seijin Praha je nový judo klub, který je ojedinělý v tom, že je určen pouze pro dospělé začátečníky nebo mírně pokročilé. Judo je sportovní aktivita, která patří mezi bojové sporty a naučíte se díky ní sebobranu a bojové umění.
http://www.judoprodospele.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Sep 15, 2011) :: Listing Details
 Oblíbené nebankovní půjčky na směnku od nebankovních společností.
Přihlášení


Uživatelské jméno:
heslo:
Registrace
Statistiky
Celkový počet odkazů: 18
Celkový počet kategorií: 0