Vlastní bydlení nám pomůže zafinancovat hypotéka. Hypotéka i stavební spoření jsou oblíbené. Upozorňujeme vás na možnost Zaregistruj svůj web i na PYK.cz i na Pyk.cz můžete dát své weby. Pěkný účes vás dokáže změnit, zkus nové Účesy 2014 . I podle tvaru hlavy.

Výtvarné umění

Výtvarné umění

Listings
Výtvarné techniky, které vám na těchto stránkách nabízíme formou kurzů a originálních výrobků. Široký sortiment e-shopu zahrnuje originální svatební a společenské doplňky, dekorativní předměty, bižuterii, ozdoby pro domácí mazlíčky, ...
http://www.vytvarnetvoreni.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Apr 13, 2013) :: Listing Details
Návrh a tvorba výtvarných prvků zahrad z přírodního pískovce, kovů a dalších materiálů. Kámen, jako umělecky zpracovaný prvek v zahradě. Například sluneční hodiny, japonské lampy, zahradní plastiky apod.
http://kamen-v-zahrade.pevny.cz
(Clicks: 2; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jul 13, 2010) :: Listing Details
Umění - na stránkách najdete novinky ze světa umění. Články zabývající se aktuálním děním v uměleckém světě. Domácí i zahraniční výstavy a významné události. Poznejte svět umění v jeho současné podobě.
http://www.maxidesign.cz/umeni-kat-9.html
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jan 7, 2011) :: Listing Details
Motivy a vzory tetování nebyly nikdy hezčí. Náš web obsahuje vše o tetování, především hrozby tetování a samozřejmě katalog s těmi nejzajímavějšími motivy a vzory tetování.
http://katalog-tetovani.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Oct 20, 2010) :: Listing Details
Umělecky zpracované sluneční hodiny jako výtvarný prvek zahrad a veřejných prostorů. Sluneční hodiny z kamene a kovů.
http://slunecni-hodiny.pevny.cz
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Oct 14, 2010) :: Listing Details
Studio skleněné tavené plastiky.Zabíváme se výrobou hutního skla a skleněnou tavenou plastikou.Firmu na zpracování skla technologií tavení do formy založil Ivan Novotný (1959). Jeho život byl již od mládí intenzivně ovlivňován bezprostředním kontaktem se sklem nejen v podobě běžné produkce blízkých Železnobrodských skláren, ale i v poloze moderní umělecké tvorby. Otec, Jan Novotný (1929–2005), patřil mezi výrazné autory, kteří se od 60. let 20. století podíleli na rozvíjení vznikajícího fenoménu ateliérové sklářské tvorby. Z jeho prací vynikají v českých i zahraničních sklářských sbírkách především rozměrné nádoby s uplatněním razantní abstraktní malby. Jako vedoucí oddělení malovaného skla působil dlouhá léta na Střední uměleckoprůmyslové škole sklářské v Železném Brodě. Tuto školu vystudoval v oddělení hutního zpracování skla také Ivan Novotný.
http://www.glassnovotny.cz/
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Oct 24, 2013) :: Listing Details
Zabýváme se především broušením skla – tavené plastiky, ale nabízíme i kompletní výrobu tavené plastiky od modelu po finální výrobek ve spolupráci s firmou Glass casting Brychta.
http://sklo-koci.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Mar 8, 2013) :: Listing Details
Provoz sdružení malířů.
http://www.sdruzenimaliru.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jun 5, 2012) :: Listing Details
Kreslím klasické portréty na výkres ceruzami a maľujem tzv. ,,pop art,, portréty na plátno akrylovými farbami na objednávku podľa fotografie. Rozmer od A4 až po A1, prípadne vlastný vyhovujúci rozmer na želanie. Kresby posielam na dobierku už zarámované až k Vám domov. Rámovanie už v cene.
http://www.petovakresba.sk
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: May 16, 2011) :: Listing Details
Paličkovaná čipka - fotogaléria, prezentácia prác.
http://www.palickovana-cipka1.meu.zoznam.sk
(Clicks: 16; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jan 29, 2010) :: Listing Details
 Oblíbené nebankovní půjčky na směnku od nebankovních společností.
Přihlášení


Uživatelské jméno:
heslo:
Registrace
Statistiky
Celkový počet odkazů: 34
Celkový počet kategorií: 0