Vlastní bydlení nám pomůže zafinancovat hypotéka. Hypotéka i stavební spoření jsou oblíbené. Upozorňujeme vás na možnost Zaregistruj svůj web i na PYK.cz i na Pyk.cz můžete dát své weby. Pěkný účes vás dokáže změnit, zkus nové Účesy 2014 . I podle tvaru hlavy.

Kulturní dění

Kulturní dění

Listings
Hledáte práci, potřebujete půjčit peníze nebo poradit ohledně lásky? Navštivte krabici, najdete v ní články o bydlení, lásce, práci, kultuře, technice a dalších věcech.
http://vkrabici.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Dec 19, 2010) :: Listing Details
Taneční škola Plamínek pořádá taneční kurzy pro mládež i dospělé v Praze i mimo ni. Pořádáme pravidelné taneční čaje v EuroDanceCenter. Zajišťujeme taneční plesy a společenské akce na klíč, včetně nabídky orchestrů, tanečních vystoupení a moderátorů.
http://www.plaminek.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Mar 3, 2012) :: Listing Details
Zajistíme striptýzová vystoupení v Brně a v jihomoravském kraji. Délka trvání standardního vystoupení je 7-10 minut. Pánský striptýz, dámský striptýz, strip, strip show, striptéři, striptérky, travesti show, ladies party. Brno, Vyškov, Boskovice.
http://www-striptyz-brno.cz/
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Feb 15, 2010) :: Listing Details
Barbule je mateřské a rodinné centrum v Plzni, které zahájilo svou činnost v březnu 2011. Nabízíme kurzy pro děti, pro těhotné, maminky, cvičení pro těhotné, kurzy jógy a mnoho dalšího.
http://www.barbule.cz/
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Apr 18, 2011) :: Listing Details
Pořádání odpoledních i večerních orchestrálních a varhanních koncertů v unikátní atmosféře barokního Chrámu sv. Mikuláše na Staroměstském náměstí.
http://www.porteoartcompany.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Dec 23, 2010) :: Listing Details
Katalog společenských, kulturních, sportovních akcí, veřejné akce pro děti a mnoho dalších. Jednoduché vyhledávání a plánování, diskuse a hodnocení akcí. Plánovací kalendář pro pořadatele i kapely a mnoho dalších funkcí.
http://www.najdi-akci.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jan 8, 2010) :: Listing Details
Benefiční galavečer Trebbia - předávání Evropských cen Trebbia za podporu umění a tvůrčí činnost a předávání benefičních šeků. Laureáty volí Mezinárodní nominační komitét. Sídlem Nadačního fondu Trebbia je Galerie MIRO v kostel sv. Rocha v Praze.
http://www.trebbia.eu/
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jul 7, 2010) :: Listing Details
Kultura Uherské Hradiště Vás informuje o kulturním dění v Uherském Hradišti a blízkém okolí. Na portálu naleznete kalendář kulturních akcí, program divadla a kina, aktuální výstavy, festivaly, plesy, besedy, aktuality.
http://www.kultura-uh.cz
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: May 5, 2013) :: Listing Details
kongresy Mikulov - Kongres Mikulov, Kongresy, konference, symposia, pracovní setkání, firemní akce Jsme vaší správnou volbou, pokud se rozhodnete pořádat v Mikulově kongres, konferenci, sympózium, pracovní setkání, rodinnou oslavu či školení.
http://www.kongresymikulov.cz/
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Nov 8, 2010) :: Listing Details
Pracujeme v široce využitelném uměleckém směru - v oblasti filmových a televizních natáčení promotion akcí a kulturních projektů.
http://www.johankaproduction.eu
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jan 14, 2012) :: Listing Details
 Oblíbené nebankovní půjčky na směnku od nebankovních společností.
Přihlášení


Uživatelské jméno:
heslo:
Registrace
Statistiky
Celkový počet odkazů: 14
Celkový počet kategorií: 0