Vlastní bydlení nám pomůže zafinancovat hypotéka. Hypotéka i stavební spoření jsou oblíbené. Upozorňujeme vás na možnost Zaregistruj svůj web i na PYK.cz i na Pyk.cz můžete dát své weby. Pěkný účes vás dokáže změnit, zkus nové Účesy 2014 . I podle tvaru hlavy.

Divadlo

Divadlo

Listings
Představujeme zcela novou show kombinující tanec černé divadlo žonglování. Při vystoupení se využívá UV technologie černého světla a programovatelných RGB rekvizit. Taneční uvshow and lightshow je vize do které se vnoří divák a nechá se unést do světa fantazíí obrazců barev a neuvěřitelných triků. Barvy celé scény jsou navrženy vizážisty a sladěny s hudbou pro nejkvalitnější výsledek a nejsilnější zážitek diváka. RGB LED nástroje jsou specialitou naší skupiny.Nástroje naprogramované na průběh hudby. UV show jsou svítivé robotické postavy s pomocí kostýmů a nástrojů odrážející ultrafialové světlo. Efekty vyžadují úplnou tmu, vhodné je i tmavé pozadí za pódiem.
http://www.uvshow.cz
(Clicks: 2; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Dec 16, 2009) :: Listing Details
Talichův komorní orchestr vznikl v roce 1992 na podnět houslisty Jana Talicha ml.. V dnešní době patří tento orchestr ke špičkovým komorním tělesům a je výborně hodnocen českou i zahraniční kritikou.
http://www.talich.com
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jan 9, 2012) :: Listing Details
Studio Ypsilon vzniklo v roce 1963 v Liberci nejdříve jako nezávislá amatérská experimentální skupina. Zakladatelem je Jan Schmid. Profesionální začátky jsou spojeny se Severočeským loutkovým divadlem v Liberci, 1969.
http://www.ypsilonka.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Feb 16, 2012) :: Listing Details
Card recovery software provides the exclusive do it yourself feature for salvaging lost and erased data from usb flash media.
http://www.datarecoverysoftware.com/datarecoverysoftware/data-recovery-memorycards.html
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jan 4, 2012) :: Listing Details
Nabízíme úžasné operetní vystoupení Romana Škody a Růženy Hanusové, které se hodí na každou společenskou akci. Jejich interpretací operety rozhodně nebudete zklamáni.
http://www.romanskoda.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Oct 5, 2011) :: Listing Details
Informační portál operního sboru Národního divadla. Recenze, plány, sborové akce, programy.
http://www.opernisbornd.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Nov 15, 2010) :: Listing Details
Divadlo Kalich - Jedinečné muzikálové divadlo v centru Prahy. Přečtěte si zajímavé informace, novinky a ostatní zajímavosti o tomto unikátním divadle!
http://divadlokalich.info
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Aug 19, 2010) :: Listing Details
Stránky ochotnického divadelního souboru J.K.Tyl České Budějovice o.s. Soubor existuje již 116 let a v současné době jeho členové mají domovskou scénu v Divadle U Kapličky, Husova 45, České Budějovice.
http://www.dstylcb.cz
(Clicks: 2; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Feb 6, 2011) :: Listing Details
Kompletní přehled a program všech českých divadel. Kam do divadla, na muzikál nebo s dětmi. Divadla v Praze, Brně, Ostravě, v regionech. Činohra, muzikál, koncert, tanec, představení pro děti, představení pro školy, show, zábava a další.
http://www.ceskadivadla.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Apr 28, 2012) :: Listing Details
Černé divadlo - National Black Light Theatre Prague – jeden z nejznámějších reprezentantů – tzv. černého divadla. Soubor, jež získal díky své poetice, magii a humoru řadu festivalových ocenění a hostoval v mnoha zemích světa.
http://www.fantasyproduction.cz/cz/cerne-divadlo.htm
(Clicks: 0; Pagerank: 2; Comments: 0; Listing added: Oct 25, 2011) :: Listing Details
 Oblíbené nebankovní půjčky na směnku od nebankovních společností.
Přihlášení


Uživatelské jméno:
heslo:
Registrace
Statistiky
Celkový počet odkazů: 10
Celkový počet kategorií: 0