Vlastní bydlení nám pomůže zafinancovat hypotéka. Hypotéka i stavební spoření jsou oblíbené. Upozorňujeme vás na možnost Zaregistruj svůj web i na PYK.cz i na Pyk.cz můžete dát své weby. Pěkný účes vás dokáže změnit, zkus nové Účesy 2014 . I podle tvaru hlavy.

Vzdělávání

Vzdělávání

Listings
Zkouška z angličtiny - na webu získáte informace a rady, jak se připravit na zkoušku z angličtiny. Informace o možnostech doučování, jak může probíhat zkouška z angličtiny - v zaměstnání nebo ve škole.
http://www.kurz-anglictina.cz/
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Sep 20, 2011) :: Listing Details
Online TV - přímý a živý přenos sportovních utkání. Tady najdete všechny možné přenosy ze světa sportu. Bude tam vždy odkaz na přenos a v kolik hodin to začíná, samozřejmě podle českého času :). Už dnes poběží první přenosy ze VŠECH SPORTU.
http://www.info222.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Nov 5, 2011) :: Listing Details
Na základě zkušeností s vyučováním dětí v našem centru Basic a vzoru mezinárodní školy v Dánsku jsme otevřeli základní a mateřskou školu v Brně. Součástí školy je Studijní centrum Basic, které pomáhá dětem a studentům.
http://www.skolabasic.cz
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jan 15, 2011) :: Listing Details
Zabýváme se pořádáním kurzů pro širokou veřejnost. Naše kurzy může navštívit kdokoliv, kdo by si rád rozšířil své obzory, poznal nové věci z různých oborů, či získal nové dovednosti.
http://www.agenturahorizont.cz
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Aug 10, 2010) :: Listing Details
Chcete se dobře a rychle naučit angličtinu? Zajistíme vám individuální výuku anglického jazyka například v Londýně, ve Skotsku, v Irsku , v USA v Austrálii nebo v Kanadě. Výuka jazyka probíhá většinou v rodině kvalifikovaného lektora - rodilého mluvčího.
http://www.studujeme.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 3; Comments: 0; Listing added: Jul 15, 2014) :: Listing Details
Taneční škola Ivy Langerové. Naučte se tančit s vítězkou StarDance. Taneční škola se zaručenou kvalitou. Individuální přístup. Přátelské prostředí. Tancem k perfektní postavě, pohybem ke spokojené mysli. Tanec je život, život je pohyb.
http://www.ivalangerova.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jan 25, 2012) :: Listing Details
Chcete se vzdělávat? Zjistit něco nového? Ujistit se v některých oblastech? Je tu webový server icube.cz, kde každý den zveřejníme několik zajímavých článků na různá témata jako vzdělávání, vztahy, krása, finance, sebevzdělávání, zdraví, cestování. Veškeré informace samozřejmě zdarma!
http://icube.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Feb 28, 2011) :: Listing Details
Portál slouží k prezentací širokého okruhu škol. Hlavní důraz klademe na vizuální prezentaci školy, která je zde řešena virtuální prohlídkou. Také zde najdete další doplňující údaje o školách.
http://skoly-virtualne.cz/
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Nov 6, 2010) :: Listing Details
Informace o trenažerech, rotopedech, osobních váhách a trampolínách. Typy trenažérů, na co jsou vhodné, kde nejvýhodnĕji koupit kvalitní trenažér nebo rotoped. Jak vybrat vhodnou a kvalitní osobní váhu.
http://www.trenazery-rotopedy.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jan 13, 2012) :: Listing Details
Staňte se profesionálním manažerem a získejte prestižní certifikát Master of Business Administration (MBA). V kurzu akreditovaném Business School Nederland (BSN) získáte všechny důležité manažerské dovednosti.
http://www.tcbs.cz/mba/certifikat-mba
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Mar 28, 2012) :: Listing Details
 Oblíbené nebankovní půjčky na směnku od nebankovních společností.
Přihlášení


Uživatelské jméno:
heslo:
Registrace
Statistiky
Celkový počet odkazů: 91
Celkový počet kategorií: 0