Vlastní bydlení nám pomůže zafinancovat hypotéka. Hypotéka i stavební spoření jsou oblíbené. Upozorňujeme vás na možnost Zaregistruj svůj web i na PYK.cz i na Pyk.cz můžete dát své weby. Pěkný účes vás dokáže změnit, zkus nové Účesy 2014 . I podle tvaru hlavy.

Hudební informační servery

Hudební informační servery

Listings
Partylist (Kalendář akcí) - katalog klubů a jejich programy, informace o parties, koncertech a festivalech. Vše je zaměřeno především na elektronickou kulturu a hudební žánry jako techno, house, trance, drum and bass a podobně.
http://partylist.electronicmusic.cz
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Oct 20, 2009) :: Listing Details
Nové album Aleše Brichty - Deratizet vyvolalo kritiku pro údajný rasistický podtext titulní písně. Aleš Brichta, stálice české hudební scény a jeho album Deratizer plnilo titulní stránky novin. Je text opravdu rasistický, co myslíte?
http://www.deratizer.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: May 12, 2010) :: Listing Details
Chceš mp3 zdarma ke stažení po netu přímo do tvých uší? Toš pro mp3 zdarma dojdi na mp3zdarmakestazeni.com a hledej si tam svou oblíbenou mp3 hudbu.
http://mp3zdarmakestazeni.com
(Clicks: 6; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Nov 15, 2009) :: Listing Details
Na serveru naleznete především texty písní českých a zahraničních interpretů přehledně zařazené do alb. Dále jsou zde karaoke texty, videoklipy a překlady. Nově také fotky a fankluby.
http://www.karaoketexty.cz
(Clicks: 6; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Feb 4, 2010) :: Listing Details
Katalog MP3 ke stažení zdarma a legálně - MP3 zdarma! Český portál. Rozdělení dle hudebních žánrů, zemí. České MP3 ke stažení zdarma, ale i mnoho zahraničních. Denní aktualizace databáze. Možnost poslechu MP3 přímo online.
http://mp3.izdarma.cz/
(Clicks: 4; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: May 8, 2010) :: Listing Details
Hudebnídatabáze.com je databáze obsahující informace o interpretech, jejich albech, recenze, blogy, jednotlivé skladby a k tomu i videa. O tom všem můžete diskutovat, vše můžete hodnotit, či přidávat do oblíbených
http://www.hudebnidatabaze.com/
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Jan 1, 2012) :: Listing Details
Inzerce na hudebním bazaru je zcela zdarma a bez registrace. Prodejte nebo kupte hudební nástroj během několika minut. Inzerce hudebních nástrojů jednoduše.
http://hudebnibazar.eu
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Oct 4, 2013) :: Listing Details
Info ze světa hip hop trendů. Hip hop oblečení, muzika, historie hip hop hudby a její vývoj. Hip hop trendy vládnou komerční sféře v oblasti hudební tvorby a vývoje značek hip hop oblečení. Hip hip je prostě fenomén
http://www.hiphoptrend.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Feb 23, 2011) :: Listing Details
Web se zabývá tvrdší elektronickou muzikou, jako je hardstyle, hardcore, DnB, tekno. Novinky z České hudební scény,informace o akcích v České republice. Možnost přidání vlastní akce zdarma
http://hardstyles.cz
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Aug 22, 2012) :: Listing Details
Download free mp3 music, free music videos, free video shows. Share music, download and listen to mp3, download mp3 for free. Search music database, download your favourite song, secure and free.
http://www.soubory.com
(Clicks: 0; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Apr 27, 2011) :: Listing Details
 Oblíbené nebankovní půjčky na směnku od nebankovních společností.
Přihlášení


Uživatelské jméno:
heslo:
Registrace
Statistiky
Celkový počet odkazů: 22
Celkový počet kategorií: 0