Vlastní bydlení nám pomůže zafinancovat hypotéka. Hypotéka i stavební spoření jsou oblíbené. Upozorňujeme vás na možnost Zaregistruj svůj web i na PYK.cz i na Pyk.cz můžete dát své weby. Pěkný účes vás dokáže změnit, zkus nové Účesy 2014 . I podle tvaru hlavy.

DJs

DJs

Listings
DJ Velek - hudba na svatbu, nebo firemní večírek. DJ na svatbu, karaoke party. Zajišťuji hudbu (DJ), ozvučení a karaoke na vaší akci s vlastní profesionální technikou. Zajišťuji profesionální hudební servis na akce a svatby.
http://djvelek.cz/
(Clicks: 3; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Nov 29, 2012) :: Listing Details
Stránky o jednom z nejlepších a nejpopulárnějších česko-slovenských DJů. Diskografie, biografie, videoklipy, fotografie a MP3 - to vše na našich stránkách.
http://djwich.info
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Sep 13, 2009) :: Listing Details
Zajišťuji DJ na svatbu, ozvučení a karaoke pro svatební oslavy, firemní párty nebo různé mejdany. Tel 724 058 339 Pokud hledáte hudbu na Vaši svatbu, DJ na firemní večírek, karaoke diskotéku, tak se na mne můžete bez obav obrátit. Zajišťuji již několik let pro svatební oslavy, večírky a různé mejdany DJ, zvuk nebo karaoke.
http://mejdany.webnode.cz/
(Clicks: 2; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Oct 17, 2010) :: Listing Details
Nabízím služby Dj na svatby, večírky, dětské diskotéky a narozeninové oslavy. Zkrátka akce všeho druhu s vlastní zvukovou a světelnou aparaturou.
http://www.djvasek.cz
(Clicks: 2; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Mar 5, 2012) :: Listing Details
Klubový i svatební DJ Tomáš Vařejka s nabídkou ozvučení svatby a hudební produkce na svatební párty konané v okresech Pardubice, Chrudim, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Rychnov nad Kněžnou, Náchod, Trutnov, Hradec Králové, nebo Jičín. Hudba na svatbu různých žánrů pro smíšenou společnost, nebo též možnost žánrově zaměřená hudební produkce dle vkusu svatebčanů.
http://dj-tom-varejka.webnode.cz
(Clicks: 3; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Oct 14, 2013) :: Listing Details
Technické zajištění kulturních a společenských akcí. Zvuk, světla, pódium, ozvučení, osvětlení, pódia, zastřešení, firemní promo akce na klíč, párty. Koncerty, festivaly, semináře, prezentace, svadby.
http://www.ppproduction.sk
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Mar 12, 2011) :: Listing Details
Záleží jen na Vás co se bude hrát. Profesionální zajištění Vašeho svatebního večírku. Světelná a zvuková technika světových značek. Velký hudební repertoár, skladby jsou v podání originálních interpretů.
http://www.dj-na-svatbu.eu
(Clicks: 1; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Aug 10, 2011) :: Listing Details
Klubový a svatební DJ, moderátor a zvukař Břéťa Hynko z Hradce Králové s nabídkou hudebních služeb na svatbu a na soukromé oslavy, párty a večírky. Též hudební produkce pro kluby, restaurace a pořadatelé různých akcí v Královéhradeckém i Pardubickém kraji.
http://dj-hynko.wbs.cz
(Clicks: 3; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Sep 18, 2013) :: Listing Details
Hudební pořady pro každou příležitost a pro všechny věkové kategorie. DJ Leo Fox, zkušený diskžokej, který může být i moderátorem celé Vaší svatby, nebo svatebním dýdžejem na Vaší svatební hostině. Kromě hudby na rodinných a firemních párty má DJ Leo Fox v nabídce silvestrovské pořady, dětské diskotéky a karnevaly, diskotékové taneční zábavy a veřejné pořady pro střední generaci a i pro starší a pokročilé. Pro vinárny a kluby přirozeně nabízí standardní diskotékové a dance pořady. Ozvučení kulturních, společenských akcí a politických mítinků. Působnost Rychnovsko, Náchodsko, Královéhradecko.
http://www.djleofox.estranky.cz
(Clicks: 6; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Apr 14, 2013) :: Listing Details
Vyberte si svého svatebního diskžokeje. Na tomto webu najdete kontakty na pět DJů z Náchodska a Rychnovska, kteří jsou i specialisty na svatební večírky, narozeninové párty a soukromé oslavy. Získáte nejen hudbu na svatbu, ale zároveň i profesionálního moderátora celé Vaší svatby.
http://www.alexydj.estranky.cz
(Clicks: 4; Pagerank: 0; Comments: 0; Listing added: Apr 14, 2013) :: Listing Details
 Oblíbené nebankovní půjčky na směnku od nebankovních společností.
Přihlášení


Uživatelské jméno:
heslo:
Registrace
Statistiky
Celkový počet odkazů: 20
Celkový počet kategorií: 0